O pracowni

mgr inż. arch. Aleksandra Przedecka

Jako właścicielka ZMIANY PLANU, tworzę projekty wnętrz mieszkalnych uwzględniając indywidualne potrzeby klienta, jego poczucie estetyki oraz nowoczesne trendy i technologie. Cenię prostotę i elegancję w geometrycznych formach, szukam niebanalnych rozwiązań z wykorzystaniem wyjątkowych produktów. Prywatnie jestem propagatorką i entuzjastą ekologii i ruchu zero waste, z pasją dzielę się swoją wiedzą i wykorzystuję te rozwiązania tworząc projekty.

Ukończyłam Politechnikę Łódzką na kierunku Architektura i Urbanistyka, wydziału BAiŚ. Praktykę zawodową zdobywałam przy projektach budowlanych oraz aranżacji wnętrz w łódzkich pracowniach. Od 2016 roku działam pod własną marką Zmiana Planu.

Asystenci

inż. arch. Dominika Małecka

Dominika to moja prawa ręka przy projektach, jest niezastąpiona przy inwentaryzacji, świetnie wyszukuje perełki wśród dodatków do wnętrz, a jej gust idealnie wpisuje się w stylistykę obraną przez firmę.

Jest absolwentką kierunku Architektura Wnętrz na Politechnice Łódzkiej, wydziału BAiŚ i kontynuuje naukę na kierunku Architektura na Politechnice Łódzkiej. Ze Zmianą Planu współpracuje od 2020 r.