Recenzje

“Dzień dobry. Pani Ola to pełen profesjonalizmu architekt, z dużą wyobraźnią, z wyczuciem stylu i koloru. Poza tym cierpliwa i wyczulona na potrzeby klienta, tego dorosłego jak i tego najmłodszego-dziecka. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam serdecznie.”

p. Kasia, październik 2019 – metamorfoza mieszkania

“Jeśli ktoś potrzebuje pomocy architekta, gorąco polecam panią Aleksandrę Przedecką z pracowni Zmiana Planu. W lutym bieżącego roku pani Ola wykonała projekt otwartej na salon kuchni w moim domu. Zaznaczam, że było to zadanie niełatwe, ponieważ kuchnia jest “mało ustawna”, a salon, w momencie wykonywania projektu, był już całkowicie urządzony. Pani Ola poradziła sobie z tym zadaniem doskonale. Stworzyła projekt kuchni, która stanowi spójną całość z istniejącym już wnętrzem. Pani Ola jest osobą o dużej kulturze osobistej. Uważnie słucha klienta i poważnie traktuje wszystkie uwagi czy wątpliwości. Potrafi doskonale doradzić, wytłumaczyć plusy i minusy każdego rozwiązania. Jest bardzo dobrze zorientowana w najnowszych technologiach i trendach. Ogromną wartością było dla mnie to, że pani Ola interesowała się realizacją projektu, zawsze była chętna do współpracy i pomocy, zarówno ekipie remontowej jak i wykonującej i montującej meble. Współpraca z panią Olą daje inwestorowi poczucie  bezpieczeństwa. Z panią Olą można się zawsze skontaktować, wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Pani Ola chętnie służy pomocą nawet po zakończeniu projektu.”


p. Agnieszka, sierpień 2019 – projekt aneksu kuchennego

“Serdecznie polecam! P. Ola jest bardzo zaangażowana, ma ogromną wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną, którą chętnie się dzieli. Widać, że projektowanie wnętrz to jej pasja. W moim projekcie zastosowała wiele ciekawych rozwiązań, które postanowiliśmy zastosować. Dziękuję serdecznie i z czystym sumieniem polecam!”

p. Bartłomiej, styczeń 2019 – projekt łazienki

“Bardzo polecam współpracę z Aleksandrą. Ma rewelacyjne wyczucie estetyczne i zawsze służy radą, na każdym etapie projektowania aranżacji. Umiejętnie łączy swoje doświadczenie i wiedzę z potrzebami osoby, dla której przygotowuje projekt. Jest milą i kontaktową osobą, dzięki czemu bardzo pozytywnie się z Olą pracuje 🙂 Bardzo polecam.”

p. Elżbieta, grudzień 2018 – projekt salonu oraz pokoju dziecięcego

“Pani Aleksandra projektując wystrój mojej kancelarii miała przed sobą nie lada wyzwanie – biuro małe, w kształcie litery „L” oraz stosunkowo niewielki budżet. Nie zraziło jej to jednak, efekt przeszedł moje oczekiwania. Wystrój jest funkcjonalny i spójny. Bardzo pomocne były wspólne zakupy, gdzie z panią architekt wybrałyśmy nie tylko wykładzinę, ale również meble, oświetlenie, a nawet takie dodatki jak ramki i segregatory. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy jak ważne jest oko fachowca, który pilnuje, aby cały wystrój był spójny. Z czystym sumieniem polecam pracownię Zmiana Planu oraz panią Aleksandrę, która jest świetnym fachowcem, a przy okazji jest bardzo sympatyczną i kontaktową osobą.”

p. Magdalena, czerwiec 2017 – projekt pokoju biurowego